Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy zaniepokojeni odrzutowcami F-16 nad Lublinem

Utworzony przez lulu, 9 czerwca 2010 r. o 15:35 Powrót do artykułu
Dzieki gościu już dotarłam do tej tabelki, ale nic mi nie powiedziała. Zaczęłam coś czytać z tej mapy ######w w w .fis. pansa. pl/ sektory_FIS/ WA_A2. jpg, ale patrzyłam na nią z bliska. Dzięki za informację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nico napisał:
Kto wyraża zgodę na ćwiczenia takimi maszynami nad miastem....??????
Hehe dobre dobre a czy ty wiesz ile ten samolot wyciąga na godzine? max 2300 km/h a średnia to 1000 km/h to niby gdzie mieli latać?hehe no fakt syberia zostaje ale niestety ona należy do Rosjan. Troche zrozumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak f16 przelatywały to był taki huk jakby wybuchła bomba;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seboLL napisał:
I co niby byś zrobił jeden z drugim jakby was poinformowali??Stopery na uszy i z domu byście nie wychodzili?:udzie ogarnijcie sie to jest wojsko i tu nie ma czegoś takiego jak informacja dla cywili.Trzeba było byc w wojsku to byś jeden z drugim więcej zrozumiał
seboLL zawsze lepiej wiedzieć o takich rzeczach bo wiadomo, co się dzieje. A niby dlaczego nagle wszyscy powinni wiedzieć takie rzeczy. Nie każdy jest pilotem czy żołnierzem. Ale jak zwykle sami specjaliści naśmiewają się z szaraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
@zblazowanypiernik: mogę Cię zacytować na innej stronie?
A proszę bardzo, nie mam nic przeciwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom nigdy nie bedzie dobrze w tej naszej Polsce, narzekają na wszystko, że raz na 100 lat był większy szum niż zwykle to już wielkie problemy. to śmieszne, nic nie robią a tylko narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Częściej mogliby tak przelatywać A tym co tak wszystko przeszkadza, proponuję przeprowadzkę na Syberię albo inne zadupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy pierwszym przelocie też miałem wrażenie, że w mój blok przywali. Trzeci przelot obserwowałem cały. Wbrew pozorom samolot nie leciał tak nisko ale domyśliłem się, że F16 nas odwiedził, zrobił beczkę i poleciał w kierunku Świdnika. Ostatni 4 ty przelot musiał być niżej bo wiele alarmów zawyło i huku narobił ale nie mogłem go na niebie namierzyć. Osobiście podoba mi się bardziej odgłos nadlatującego niż odlatującego samolotu. W przypadku tych F16 to narastający świst (coś jak otwarcie okna w jadącym ekspresie pełną parą tyle że wzmocniony kilkukrotnie. Co do reakcji 3 córki, to była zawiedziona, że ich nie widzi na niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Ok. 14.30 wracałam z dzieckiem z przedszkola w dzielnicy Szerokie (ul. Sławin), gdy usłyszelismy ten huk. Nie wiedziałam, co się dzieje, miałam wrażenie,że te samoloty zaraz spadną nam na głowę! Byliśmy przerażeni, zaczęliśmy w pewnym momencie po prostu biec do domu! To skandal, że mieszkańcy nie zostali poinformowani o tych lotach.
aehehheahe to komicznie musialo wygladac.... ludzie nie srajcie sie to tylko samoloty....nie zjedza was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ćwok miętolony przygłup jeden dziecko mi obudził - godzinę je usypiałem - niech ich szlag trafi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak inw3estycje lotniska terminale drogi autostrady to w Wielkopolsce a wLublinie tylko niszcza biedny narod bez lotniska bez drog oby Ludzie ezadzacy z PO zaplacili za ta krzywde tem rejonowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, jak wielu innych, poproszę częściej Może być nawet codziennie, aby nie w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy "cywilizowani" Lublinianie jesteście głupi.... Po pierwsze : te maszyny nie powinny latać tak nisko nad duzym miastem. Po drugie powinno być jakieś ostrzeżenie bo nie każdy małolat "jara" się tym ,że był fajny huk.Gdyby był to atak pewnie wy "nowocześni i niebojący się" Lublinianie stalibyście i pewnie byście się gapili w niebo i czekali aż was coś walnie. Po trzecie oczywiste jest ,że w środku dnia taki huk w dużym mieście może przeszkadzać, bo ludzie robią różne rzeczy. Ja oczekuję komfortu i ciszy i mam w d**ie "super dzwiek". To własnie Wy ktorym to sie podobalo jestescie "ciemnogrodem", podniecacie się "fajnym hukiem samolotu".....żenada Przyjmiecie każde g***o bo jesteście zakompleksieni i wszystko uwazacie za oznakę nowoczesnosci.....Biedne ciemniaki.... Idzcie do Plazy postac przy barierce,polansowac sie i wtedy bedziecie nowoczesni....haha moze w waszych smierdzacych klitkach w blokach nie bylo tak slychac bo akurat mieliscie tluczenie garami - blok zarl obiad albo cos. Ja w przeciwienstwie do Was mam swiadomosc ze rozne rzeczy moga sie dziac i ufam wladzom utrzymywanym z m.in. moich podatkow i oczekuję od nich informowania mnie o takich akcjach(skad ktos ma wiedziec ze to nie atak tylko cwiczenia?),ktore najzwyczajniej w zyciu sa poprostu stresujace dla wielu ludzi i przeszkadzaja w wielu czynnosciach. A Wy pewnie jestescie gloopimi malolatami ktorzy mieli atrakcje w szkole/lub po szkole i nic innego do roboty.Widzialem takie przeloty w innych krajach,ale nigdy nie bylo tam tak glosno jak u mnie (centrum). Zapewne piloci chcieli troszkę zaszpanować i wydaje mi sie ze to niezgodne z ich regulaminem i powinni za to odpowiadac. Ale wy pewnie się tez cieszycie jak slyszycie wiertarke u sąsiada,lub kosę spalinową albo kosiarkę na dworze - bo to przeciez takie "nowoczesne" i " cywilizowane".Gratuluję wam "ciemniaki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda pierwszy raz widzialem mysliwce i to jeszcze tak nisko leciały super huk niech czesciej lataja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karo#maus napisał:
Ale wy "cywilizowani" Lublinianie jesteście głupi.... Po pierwsze : te maszyny nie powinny latać tak nisko nad duzym miastem. Po drugie powinno być jakieś ostrzeżenie bo nie każdy małolat "jara" się tym ,że był fajny huk.Gdyby był to atak pewnie wy "nowocześni i niebojący się" Lublinianie stalibyście i pewnie byście się gapili w niebo i czekali aż was coś walnie. Po trzecie oczywiste jest ,że w środku dnia taki huk w dużym mieście może przeszkadzać, bo ludzie robią różne rzeczy. Ja oczekuję komfortu i ciszy i mam w d**ie "super dzwiek". To własnie Wy ktorym to sie podobalo jestescie "ciemnogrodem", podniecacie się "fajnym hukiem samolotu".....żenada Przyjmiecie każde g***o bo jesteście zakompleksieni i wszystko uwazacie za oznakę nowoczesnosci.....Biedne ciemniaki.... Idzcie do Plazy postac przy barierce,polansowac sie i wtedy bedziecie nowoczesni....haha moze w waszych smierdzacych klitkach w blokach nie bylo tak slychac bo akurat mieliscie tluczenie garami - blok zarl obiad albo cos. Ja w przeciwienstwie do Was mam swiadomosc ze rozne rzeczy moga sie dziac i ufam wladzom utrzymywanym z m.in. moich podatkow i oczekuję od nich informowania mnie o takich akcjach(skad ktos ma wiedziec ze to nie atak tylko cwiczenia?),ktore najzwyczajniej w zyciu sa poprostu stresujace dla wielu ludzi i przeszkadzaja w wielu czynnosciach. A Wy pewnie jestescie gloopimi malolatami ktorzy mieli atrakcje w szkole/lub po szkole i nic innego do roboty.Widzialem takie przeloty w innych krajach,ale nigdy nie bylo tam tak glosno jak u mnie (centrum). Zapewne piloci chcieli troszkę zaszpanować i wydaje mi sie ze to niezgodne z ich regulaminem i powinni za to odpowiadac. Ale wy pewnie się tez cieszycie jak slyszycie wiertarke u sąsiada,lub kosę spalinową albo kosiarkę na dworze - bo to przeciez takie "nowoczesne" i " cywilizowane".Gratuluję wam "ciemniaki".
Dzięęęęęki Ci karo#maus Wyciągnąłeś wszystkie moje myśli na ten temat i złożyłeś sensowną wypowiedź. Już myślałam, że ja jestem dziwna, bo się nie 'jaram' tymi samolotami. Umieść swoją wypowiedź na mm, tam jest też dużo takich "postępowych" cwaniaków, co się cieszą, bo nauczyciele się przestraszyli u nich w gimnazjum, a oni nie. No bo wreszcie coś się dzieje nie? Bo przelot samolotu to taka atrakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do karo#maus Jeśli jesteś taki "cywilizowany" to powinieneś wiedzieć, że nie można obrażać innych. Każdy ma prawo do swojego zdania i trzeba umieć to uszanować. Nie mówię o krytyce ale o obraźliwych słowach. Mi osobiście te samoloty zakręciły pętle dosłownie nad działką ok. 10 km od centrum Lublina i bardzo mi się to podobało i podobać będzie, pod warunkiem że nie będą latać częściej niż raz w tygodniu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże .... Żebyście się tylko nie ze-sra-li ze strachu ... Ale "grzbiety" .... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę można się zdenerwować Gościu kiedy wyzywają Cię od ciemnoty bo przestraszyłęś się niespodziewanego hałasu. A jest niestety dokładnie tak jak napisał karo#maus. Gorzej by było gdyby ludzie nie reagowali. A niestety już tak się dzieje. Obojętność, znieczulica na każdym kroku "mnie to nie rusza". Jak te dzieci co się cieszą z powodzi, bo nie muszą chodzić do szkoły. W końcu coś się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie od tego hałasu kury przestaly się nieść a krowy dają zsiadłe mleko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tylko ma odpowiedzieć za deb***izm dowódców tej bazy i kto opłaci psychologa, który musi wyprowadzać z traumy małe dzieci, które zachodziły sie z płaczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...